Pokrowiec na motocykl – czyli parking pod chmurką !

Jesień to nie najlepszy czas na parking pod gołym niebem.

 

Pogoda za oknem powoli nas nie rozpieszcza. O ile w ciągu dnia pojawiają się promienie słońca, o tyle wieczorem temperatura spada w okolice zera. Coraz częściej niestety pada a nasz motocykl niestety musi stać pod gołym niebem.

Jeśli nie garaż, to co ?

 

Garaż nawet ten nie ogrzewany byłby najlepszy na postój naszych dwóch kółek, ale nie wszyscy mają taką możliwość. Z pomocą przychodzi nam pokrowiec na motocykl, który zabezpieczy nasz motocykl przez nie korzystnymi warunkami pogodowymi oraz kurzem.

pokrowiec na motocykl

Pokrowce są dostępne w różnych rozmiarach więc bez problemu kupimy taki, który będzie pasował zarówno na skuter jak i na największe motocykle typu chopper czy cruiser. Dobre pokrowce posiadają ściągacze na dole oraz zapięcia, dzięki którym pozostanie na miejscu nawet podczas silniejszych wiatrów.

Większość producentów twierdzi, że ich pokrowce są odporne na wysokie temperatury, ale tutaj podchodził bym do tego z lekkim przymrużeniem oka i zakładał pokrowiec po ostygnięciu silnika. Taki przypalony pokrowiec na pięknym, lśniącym wydechu to nie najlepszy widok, a usunięcie tego czasem może okazać się nie możliwe albo bardzo kosztowne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *